İzeltaş

Filtre
Filtre
Olarak görüntüle
Göre sırala
Görüntüle
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 11mm

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 11mm,elektrikli araçlarda kullanılan yıldız başlı bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 12mm

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 12mm,elektrikli araçlarda kullanılan yıldız başlı bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 13mm

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 13mm,elektrikli araçlarda kullanılan yıldız başlı bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 14mm

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 14mm,elektrikli araçlarda kullanılan yıldız başlı bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 17mm

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 17mm,elektrikli araçlarda kullanılan yıldız başlı bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 19mm

İzeltaş Süper İzoleli Yıldız Bir Ağız Anahtar 19mm,elektrikli araçlarda kullanılan yıldız başlı bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.