İzeltaş

Filtre
Filtre
Olarak görüntüle
Göre sırala
Görüntüle
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole Yan Keski 160mm

İzeltaş İzole Yan Keski 160mm, elektrikli araçlarda kullanılan kabloları kesmek ve bükmek için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole Yıldız Tornavida 3mm

İzeltaş İzole Düz Tornavida 6.5 mm, elektrikli araçlarda kullanılan yıldız başlı bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole Yıldız Tornavida 4.5mm

İzeltaş İzole Düz Tornavida 4.5 mm, elektrikli araçlarda kullanılan yıldız başlı bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole Yıldız Tornavida 6mm

İzeltaş İzole Düz Tornavida 6 mm, elektrikli araçlarda kullanılan yıldız başlı bağlantıları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.