İzeltaş

Filtre
Filtre
Olarak görüntüle
Göre sırala
Görüntüle
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole Manyetik Bits Tutucu Tornavida

İzeltaş İzole Manyetik Bits Tutucu Tornavida, elektrikli araçlarda kullanılan vidaları ve somunları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.Manyetik Bits Tutucu Tornavida, elektrikli araçlarda kullanılan sigortaları, fişleri, kablo bağlantılarını, akım kesicileri ve bağlantı kutularını sökmek ve takmak için kullanılabilir.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş İzole Tek Ağızlı Kablo Kesme Pensesi

İzeltaş İzole Tek Ağızlı Kablo Kesme Pensesi, elektrikli araçlarda kullanılan kabloları kesmek için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzole Çatal Bir Ağız Anahtar 10mm

İzeltaş Süper İzole Çatal Bir Ağız Anahtar 10mm,elektrikli araçlarda kullanılan vidaları ve somunları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzole Çatal Bir Ağız Anahtar 11mm

İzeltaş Süper İzole Çatal Bir Ağız Anahtar 11mm,elektrikli araçlarda kullanılan vidaları ve somunları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzole Çatal Bir Ağız Anahtar 12mm

İzeltaş Süper İzole Çatal Bir Ağız Anahtar 12mm,elektrikli araçlarda kullanılan vidaları ve somunları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.
Yeni
İzole El Aletleri

İzeltaş Süper İzole Çatal Bir Ağız Anahtar 13mm

İzeltaş Süper İzole Çatal Bir Ağız Anahtar 13mm,elektrikli araçlarda kullanılan vidaları ve somunları sökmek ve takmak için kullanılan bir el aletidir. 1000 volt'a kadar elektrik direnci gösteren izole edilmiş bir sapa sahiptir. Bu sayede elektrikli araçlarda güvenli bir şekilde çalışmayı sağlar.