SmartSafe

Filtre
Fiyata göre filtrele
Niteliklere göre filtrele
 • Elektrikli Araç
 • Elektrikli Araç Batarya Sistemi
 • Gövde
 • ADAS
 • Motor
 • Klima
 • Direksiyon
 • Fren
 • Şanzıman
 • Yakıt ve Egzoz Sistemi
 • Lastik
 • Diğer

Smartsafe, güvenlik ve teknolojiyi bir araya getirerek benzersiz ürünleriyle tanınan öncü bir markadır. Elektrikli araçlar için arıza tespit cihazları, garaj ve ADAS ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır.

Smartsafe, müşteri memnuniyetini ve kullanıcı deneyimini ön planda tutarak, en son teknolojileri ve ileri düzey güvenlik önlemlerini ürünlerine entegre eder. Elektrikli araçlar için arıza tespit cihazları ve batarya  onarım cihazları ile geniş kullanım alanı sağlar.

Smartsafe, sektörde lider olma hedefiyle sürekli olarak yenilikçi ve ileri teknoloji ürünleri geliştirmeye devam eder. Müşterilerine güvenilir, verimli ve kaliteli ürünler sunarak, elektrikli araç kullanıcılarına ve servis sağlayıcılara mükemmel bir deneyim yaşatır.

Garajup olarak, Smartsafe markasını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Yenilikçi ve güvenilir ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Smartsafe, elektrikli araç deneyimini bir adım öteye taşıyor. En son teknoloji ve güvenlik standartlarına uygun Smartsafe ürünlerini keşfedin.

Filtre
Olarak görüntüle
Göre sırala
Görüntüle
Arıza Tespit Cihazları

SmartSafe iSmartEV P01 Elektrikli Araç Arıza ve Akü Tespit Cihazı

iSmartEV P01, elektrikli araç bataryası testi için SmartSafe tarafından üretilen “özel denetim seviyesi” detaylı bir inceleme cihazıdır. Sadece batarya paketi tespiti, detaylı durum bilgileri ve batarya paketinin hata bilgilerini tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda tüm araç sistemlerinin tespit işlevine de sahiptir ve arıza kod okuma, hata kod temizleme, veri akışı okuma, aktüatör testi ve özel fonksiyonlar gibi işlevleri destekler.
Arıza Tespit Cihazları

SmartSafe iSmartEV P03 Ölçü Fonksiyonlu Elektrikli Araç Arıza ve Akü Tespit Cihazı

iSmartEV P03 elektrikli araçlar için kapsamlı bir arıza tespit cihazıdır. Cihaz, elektrikli araç batarya testi ve araç sistem arıza tespit işlevlerini osiloskop, multimetre, yalıtım testi ve pens ampermetre ile entegre ediyor. Profesyonel ve kapsamlı bir elektrikli araç arıza tespit cihazı olarak, atölyelerin ilk tercihidir.
Arıza Tespit Cihazları

SmartSafe iSmartLink 801 Tam Kapsam Arıza Tespit ve ADAS Cihazı

iSmartLink 801, SmartSafe tarafından geliştirilmiştir. X-431 ADAS PRO PLUS ve X-431 ADAS Lite ile birlikte kullanılabilir araç bilgilerini hızlı olarak tanımlayabilir, ADAS'a tek tuşla giriş yapabilir ve kalibrasyon fonksiyonu işlemlerine hızla girebilir ve bu da kalibrasyonunuzu daha kolay hale getirir. Pratik ADAS Kalibrasyon hizmeti sağlamak isteyen servisler için kullanışlıdır.
Arıza Tespit Cihazları

SmartSafe iSmartLink D01 Otomatik Araç Tanıma Özellikli Tam Kapsam Arıza Tespit Cihazı

SmartSafe tarafından geliştirilen iSmartLink D01, ADAS kalibrasyonu, arıza tespit ve özel fonksiyonlar ile birlikte gelen gelişmiş bir arıza tespit cihazırdır.Geniş araç kapsamı sayesinde atölyelerin bütün araçları için çözüm sunabilir.
Yeni
Araç ve Batarya Ekipmanları

SmartSafe iSmartEV EC100 Elektrikli Araçlar için Pens Ampermetre

iSmartEV EC100, SmartSafe tarafından elektrikli araçların tespiti için geliştirilmiş bir pens ampermetredir. iSmartEVP01 (isteğe bağlı) ve iSmartEVP03(standart) arıza tespit cihazlarını destekler. Pens Ampermetre, düşük hacme, yüksek doğruluğa ve kararlı performansa sahiptir aynı zamanda AC / DC akımı testini ve DC voltaj testini destekler.
Yeni
ADAS Ekipmanları

SmartSafe ADAS LITE Kamera ve Radar ADAS Kalibrasyon Ekipmanı

SmartSafe ADAS LITE, ADAS sistemlerinin doğru ve güvenilir bir şekilde kalibre edilmesini sağlayan profesyonel bir cihazdır. Otomobillerin ön camı değiştirildikten ve radar sensörleri üzerinde işlem yapıldıktan sonra, ADAS sensörlerinin ve kameralarının doğru konumlandırılması ve ayarlanması gerekir. Bu işlem, ADAS sisteminin düzgün çalışması ve sürücü güvenliğini sağlamak için gereklidir. ADAS LITE profesyonel ve ekonomik bir çözümdür.